Szybka dostawa. Koszt dostawy wynosi 19 zł. Przy zamówieniu powyżej 250 zł wysyłka gratis!
χ
On Akcesoria Nakrycia głowy Czapki beanie
Wybrano
+ 3D

Napapijri Semiury – Czapka beanie – Czarny

-30%
139,99 zł

199,99 zł

60,00 zł

  Rozmiar: One Size
  Ilość:
  Należy wybrać rozmiar.
  Przepraszamy. Niestety, wybraliście Państwo kolor i rozmiar którego nie ma obecnie.
  Dzianinowa czapka marki Napapijri z mankietem i pomponem. Logo z przodu. Materiał: 80% akryl, 10% wełna lana, 5% wiskoza.

  Model: N0Y5W9 Semiury Numer towaru: 197039_4
  • Czapka beanie
  • Wywijana
  Można prać chmicznie w tetrachloroetylenie i wszystkich rozpuszczalnikach wimiennych dla symbolu F. Prasować przy maksymalnej temperaturze żelazka 60 C. Nie można suszyć mechanicznie. Nie stosować żadnych wybielaczy. Pranie ręczne w temperaturze maks. 40*C.
  Czas dostawy przez kuriera GLS są to 24 godziny (tylko dni robocze). Realizacja zamówienia w sklepie internetowym wynosi 24 godziny liczone od momentu złożenia zamówienia. Do tego czasu należy dodać czas dostawy, który jest podany powyżej.
  Wyjątek od powyższej reguły stanowią zamówienia zawierające towary zakwalifikowane jako "na zamówienie". Czas realizacji całego zamówienia może się wówczas wydłużyć. W związku z powyższym Stylepit.pl zastrzega sobie prawo do wysyłki niepełnego zamówienia i późniejszego dosłania brakujących (oczekujących na dostawę) towarów lub też późniejszej wysyłki całości zamówienia.
  Sprzedaż towarów prowadzona jest do wyczerpania zapasów magazynowych. Stylepit.pl wykorzystuje skomputeryzowany system zarządzania zasobami, dzięki czemu na stronie sklepu wyświetlany jest aktualny stan magazynu.
  stylepit.pl. zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji. stylepit.pl. zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty bez uprzedzenia.
  Naszym klientom przysługuje pełne prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Do zamówienia załączamy specjalną naklejkę zwrotną. Z przyjemnością prześlemy Tobie nowy egzemplarz, w takim samym lub innym rozmiarze/kolorze, lub zwrócimy pieniądze - wybór należy do Ciebie. Jeśli płatności dokonano kartą kredytową, ewentualna refundacja wpłynie automatycznie na Twoje konto. W przypadku innej formy płatności (przelew bankowy) prosimy o podanie danych do przelewu (SWIFT code i IBAN).
  STYLEPIT A/S posiada certyfikat e-commerce (handlu internetowego) przyznawany przez EU e-commerce organization. Certyfikat ten zaświadcza, że sklep internetowy operuje legalnie i zgodnie z zasadami etyki, a klient chroniony jest zarówno przed, w trakcie, jak i po dokonaniu zakupu.
  Szybka dostawa. Koszt dostawy wynosi 19 PLN. Przy zamówieniu powyżej 250 zł wysyłka gratis!

  Wszystkie produkty dostarczamy za pośrednictwem GLS. Wszystkie nasze paczki podczas transportu do Państwa są ubezpieczone.

  Zarejestruj się

  • Przeglądaj zestawienia rozmiarów i marek z wcześniejszych zamówień
  • Śledź status swoich zamówień
  • Dowiaduj się o najlepszych ofertach i promocjach w pierwszej kolejności
  • Otrzymuj wiadomości i zaproszenia na wydarzenia związane z modą
  • TopicLogin6