Szybka dostawa. Koszt dostawy wynosi 12 zł. Przy zamówieniu powyżej 250 zł wysyłka gratis!
χ
Start
Wybrano
+ 3D

Nike FREE 5.0 LE (GS – Buty sportowe – Czarny z fioletem

-18%
319,99 zł

389,99 zł

70,00 zł

  Rozmiar: EURO 36
  Ilość:
  Należy wybrać rozmiar.
  Przepraszamy. Niestety, wybraliście Państwo kolor i rozmiar którego nie ma obecnie.
  Lekkie buty sportowe marki Nike 'free 5.0 LE' dla dzieci. Dzięki siatce z dużymi otworami gwarantują doskonałą wentylację.

  Model: 631563 NIKE FREE 5.0 LE (GS

  Numer towaru: 227527_2111
  • Buty sportowe
  • Przed kostkę
  • Treningowe
  • Bieganie
  Realizacja zamówienia w sklepie internetowym wynosi 24 godziny liczone od momentu złożenia zamówienia. Czas dostawy przez kuriera GLS są to 24 godziny (tylko dni robocze) od momentu odebrania przesyłki z naszego magazynu.
  Wyjątek od powyższej reguły stanowią zamówienia zawierające towary zakwalifikowane jako "na zamówienie". Czas realizacji całego zamówienia może się wówczas wydłużyć. W związku z powyższym Stylepit.pl zastrzega sobie prawo do wysyłki niepełnego zamówienia i późniejszego dosłania brakujących (oczekujących na dostawę) towarów lub też późniejszej wysyłki całości zamówienia.
  Sprzedaż towarów prowadzona jest do wyczerpania zapasów magazynowych. Stylepit.pl wykorzystuje skomputeryzowany system zarządzania zasobami, dzięki czemu na stronie sklepu wyświetlany jest aktualny stan magazynu.
  stylepit.pl. zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji. Stylepit.pl. zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty bez uprzedzenia.
  Naszym klientom przysługuje pełne prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Z przyjemnością prześlemy Tobie nowy egzemplarz, w takim samym lub innym rozmiarze/kolorze (w miarę dostępności towaru), lub zwrócimy pieniądze - wybór należy do Ciebie. Jeśli płatności dokonano kartą kredytową, kwota zwrotu wpłynie automatycznie na Twoje konto. W przypadku płatności przelewem bankowym prosimy o podanie danych do przelewu - SWIFT i IBAN. SWIFT jest to bankowy kod pozwalający na identyfikację instytucji bankowej przy krajowych i międzynarodowych przelewach pieniędzy. Można go uzyskać na stronie internetowej banku lub telefonicznie.
  STYLEPIT A/S posiada certyfikat e-commerce (handlu internetowego) przyznawany przez EU e-commerce organization. Certyfikat ten zaświadcza, że sklep internetowy operuje legalnie i zgodnie z zasadami etyki, a klient chroniony jest zarówno przed, w trakcie, jak i po dokonaniu zakupu.
  Szybka dostawa. Koszt dostawy wynosi 12 PLN. Przy zamówieniu powyżej 250 zł wysyłka gratis! W przypadku płatności przy odbiorze naliczana jest wyłącznie kwota 20 zł za usługę płatności przy odbiorze, niezależnie od wielkości zamówienia.

  Wszystkie produkty dostarczamy za pośrednictwem GLS. Wszystkie nasze paczki podczas transportu do Państwa są ubezpieczone.

  Zarejestruj się

  • Przeglądaj zestawienia rozmiarów i marek z wcześniejszych zamówień
  • Śledź status swoich zamówień
  • Dowiaduj się o najlepszych ofertach i promocjach w pierwszej kolejności
  • Otrzymuj wiadomości i zaproszenia na wydarzenia związane z modą
  • TopicLogin6