Szybka dostawa. Koszt dostawy wynosi 20 zł. Przy zamówieniu powyżej 250 zł wysysłka gratis!

Popup info-bar title

Popup info-bar text
χ
Start
Wybrano

Reebok DST Fit Capri – Sports tights – Czarny

Reebok

Sportowe legginsy Reebok DST
Sportowe legginsy Reebok DST
Sportowe legginsy Reebok DST
Sportowe legginsy Reebok DST
Sportowe legginsy Reebok DST
Sportowe legginsy Reebok DST
rabat
-10%
Cena: 135,99 zł
Cena sugerowana   229,99 zł
zaoszczędź   94,00 zł
Rozmiar:
XL
  Kolor: Czarny

  Brak w magazynie

  Przepraszamy. Niestety, wybraliście Państwo kolor i rozmiar którego nie ma obecnie.

  Ilość:
  Sportowe legginsy marki Reebok, bardzo dobrze odprowadzające wilgoć z powierzchni ciała, dzięki czemu zachowują suchość i chłód (PlayDry).
  Bardzo dobrze przylegają do figury, a przy tym nie ograniczają swobody ruchów.
  Materiał: 80% poliamid, 20% elastan.

  Model: Z73304.
  Numer towaru: 207853_4
  Fitness
  Sports tights
  Fitness tights
  Czas dostawy zamówienia wynosi 4-7 dni roboczych. Realizacja zamówienia w sklepie internetowym wynosi 24 godziny liczone od momentu złożenia zamówienia. Do tego czasu należy dodać czas dostawy, który jest podany powyżej.
  Wyjątek od powyższej reguły stanowią zamówienia zawierające towary zakwalifikowane jako "na zamówienie". Czas realizacji całego zamówienia może się wówczas wydłużyć. W związku z powyższym stylepit.pl zastrzega sobie prawo do wysyłki niepełnego zamówienia i późniejszego dosłania brakujących (oczekujących na dostawę) towarów lub też późniejszej wysyłki całości zamówienia.
  Sprzedaż towarów prowadzona jest do wyczerpania zapasów magazynowych. stylepit.pl wykorzystuje skomputeryzowany system zarządzania zasobami, dzięki czemu na stronie sklepu wyświetlany jest aktualny stan magazynu.
  stylepit.pl. zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji. stylepit.pl. zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty bez uprzedzenia.
  Naszym klientom przysługuje pełne prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Do zamówienia załączamy specjalną naklejkę zwrotną. Z przyjemnością prześlemy Tobie nowy egzemplarz, w takim samym lub innym rozmiarze/kolorze, lub zwrócimy pieniądze -wybór należy do Ciebie. Jeśli płatności dokonano kartą kredytową, ewentualna refundacja wpłynie automatycznie na Twoje konto. W przypadku innej formy płatności (przelew bankowy) prosimy o podanie danych do przelewu (SWIFT code i IBAN).
  STYLEPIT A/S posiada certyfikat e-commerce (handlu internetowego) przyznawany przez EU e-commerce organization. Certyfikat ten zaświadcza, że sklep internetowy operuje legalnie i zgodnie z zasadami etyki, a klient chroniony jest zarówno przed, w trakcie, jak i po dokonaniu zakupu.
  Szybka dostawa. Koszt dostawy wynosi 20 PLN. Przy zamówieniu powyżej 250 zł wysysłka gratis!

  Wszystkie produkty dostarczamy za pośrednictwem GLS. Wszystkie nasze paczki podczas transportu do Państwa są ubezpieczone.
  Nie prać chemicznie. Nie prasować. Suszenie w suszarce automatycznej, w temperaturze maks. 40*C. Nie stosować żadnych wybielaczy. Pranie delikatne w temperaturze maks. 30*C.
  Twingly tip: how add image of product to your site.

  Zarejestruj się

  • Przeglądaj zestawienia rozmiarów i marek z wcześniejszych zamówień
  • Śledź status swoich zamówień
  • Dowiaduj się o najlepszych ofertach i promocjach w pierwszej kolejności
  • Otrzymuj wiadomości i zaproszenia na wydarzenia związane z modą
  • TopicLogin6