strona-glowna Sport Streetwear Odzież na co dzień Kurtka
You have selected:

Haglöfs czarny kurtka

Haglöfs

Kurtka męska Haglöfs Naja
Kurtka męska Haglöfs Naja
Kurtka męska Haglöfs Naja
Kurtka męska Haglöfs Naja
Kurtka męska Haglöfs Naja
rabat
-10%
Cena 449,99 zł
Cena sugerowana   909,99 zł
zaoszczędź   460,00 zł
Rozmiar:
XL
  Kolor: Czarny

  Brak w magazynie

  Przepraszamy. Niestety, wybraliście Państwo kolor i rozmiar którego nie ma obecnie.

  Ilość:
  Miękka kurtka męska Naja od Haglöfs
  Numer towaru: 136201_4
  Czas dostawy zamówienia wynosi 4-7 dni roboczych. Realizacja zamówienia w sklepie internetowym wynosi 1-3 dni kalendarzowe liczone od momentu złożenia zamówienia. Do tego czasu należy dodać czas dostawy, który jest podany powyżej.
  Wyjątek od powyższej reguły stanowią zamówienia zawierające towary zakwalifikowane jako "na zamówienie". Czas realizacji całego zamówienia może się wówczas wydłużyć. W związku z powyższym StylePit.pl zastrzega sobie prawo do wysyłki niepełnego zamówienia i późniejszego dosłania brakujących (oczekujących na dostawę) towarów lub też późniejszej wysyłki całości zamówienia.
  Sprzedaż towarów prowadzona jest do wyczerpania zapasów magazynowych. StylePit.pl wykorzystuje skomputeryzowany system zarządzania zasobami, dzięki czemu na stronie sklepu wyświetlany jest aktualny stan magazynu.
  StylePit.pl. zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji. StylePit.pl. zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty bez uprzedzenia.
  Naszym klientom przysługuje pełne prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Do zamówienia załączamy specjalną naklejkę zwrotną. Z przyjemnością prześlemy Tobie nowy egzemplarz, w takim samym lub innym rozmiarze/kolorze, lub zwrócimy pieniądze -wybór należy do Ciebie. Jeśli płatności dokonano kartą kredytową, ewentualna refundacja wpłynie automatycznie na Twoje konto. W przypadku innej formy płatności (np. płatność przy odbiorze, przelew bankowy) prosimy o podanie danych do przelewu (SWIFT code i IBAN).
  SmartGuy A/S posiada certyfikat e-commerce (handlu internetowego) przyznawany przez EU e-commerce organization. Certyfikat ten zaświadcza, że sklep internetowy operuje legalnie i zgodnie z zasadami etyki, a klient chroniony jest zarówno przed, w trakcie, jak i po dokonaniu zakupu.
  Darmowa dostawa zamówienia na kwotę powyżej 199,00 zł. Koszt dostawy zamówienia do 199,00 zł wynosi 25,00 zł.

  Wszystkie produkty dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Wszystkie nasze paczki podczas transportu do Państwa są ubezpieczone.
  Kurtka męska Haglöfs Naja

  CopyToBlogMesageHeader

  CopyToBlogMesage

  Zarejestruj się

  • Przeglądaj zestawienia rozmiarów i marek z wcześniejszych zamówień
  • Śledź status swoich zamówień
  • Dowiaduj się o najlepszych ofertach i promocjach w pierwszej kolejności
  • Otrzymuj wiadomości i zaproszenia na wydarzenia związane z modą
  • TopicLogin6
  Ładowanie