strona-glowna On Obuwie Buty sezonowe
You have selected:

STYLEPIT SP100043 – Buty sezonowe – Brązowy

STYLEPIT

Buty STYLEPIT
Buty STYLEPIT
Buty STYLEPIT
Buty STYLEPIT
Buty STYLEPIT
rabat
-10%
Cena 321,99 zł
Cena sugerowana   459,99 zł
zaoszczędź   138,00 zł
Rozmiar:
EURO 44 
  Kolor: Brązowy

  Brak w magazynie

  Przepraszamy. Niestety, wybraliście Państwo kolor i rozmiar którego nie ma obecnie.

  Ilość:
  Wysokiej jakośći buty sznurowane marki STYLEPIT ze skóry. Posiadają metalowe elementy. Wewnątrz wyścielane skórą.

  Dodatkowe sznurowadła.

  Model: SP1000

  Materiał: skóra.

  (Kraj pochodzenia: Portugalia)
  Numer towaru: 198759_34
  Czas dostawy zamówienia wynosi 4-7 dni roboczych. Realizacja zamówienia w sklepie internetowym wynosi 1-3 dni kalendarzowe liczone od momentu złożenia zamówienia. Do tego czasu należy dodać czas dostawy, który jest podany powyżej.
  Wyjątek od powyższej reguły stanowią zamówienia zawierające towary zakwalifikowane jako "na zamówienie". Czas realizacji całego zamówienia może się wówczas wydłużyć. W związku z powyższym stylepit.pl zastrzega sobie prawo do wysyłki niepełnego zamówienia i późniejszego dosłania brakujących (oczekujących na dostawę) towarów lub też późniejszej wysyłki całości zamówienia.
  Sprzedaż towarów prowadzona jest do wyczerpania zapasów magazynowych. stylepit.pl wykorzystuje skomputeryzowany system zarządzania zasobami, dzięki czemu na stronie sklepu wyświetlany jest aktualny stan magazynu.
  stylepit.pl. zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji. stylepit.pl. zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty bez uprzedzenia.
  Naszym klientom przysługuje pełne prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Do zamówienia załączamy specjalną naklejkę zwrotną. Z przyjemnością prześlemy Tobie nowy egzemplarz, w takim samym lub innym rozmiarze/kolorze, lub zwrócimy pieniądze -wybór należy do Ciebie. Jeśli płatności dokonano kartą kredytową, ewentualna refundacja wpłynie automatycznie na Twoje konto. W przypadku innej formy płatności (przelew bankowy) prosimy o podanie danych do przelewu (SWIFT code i IBAN).
  STYLEPIT A/S posiada certyfikat e-commerce (handlu internetowego) przyznawany przez EU e-commerce organization. Certyfikat ten zaświadcza, że sklep internetowy operuje legalnie i zgodnie z zasadami etyki, a klient chroniony jest zarówno przed, w trakcie, jak i po dokonaniu zakupu.
  Szybka dostawa. Koszt dostawy wynosi 20 PLN. Przy zamówieniu powyżej 250 zł wysysłka gratis!

  Wszystkie produkty dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Wszystkie nasze paczki podczas transportu do Państwa są ubezpieczone.
  Można prać chmicznie w tetrachloroetylenie i wszystkich rozpuszczalnikach wimiennych dla symbolu F. Nie prasować. Nie można suszyć mechanicznie. Nie stosować żadnych wybielaczy. Nie prać na mokro.
  Buty STYLEPIT

  CopyToBlogMesageHeader

  CopyToBlogMesage

  Zarejestruj się

  • Przeglądaj zestawienia rozmiarów i marek z wcześniejszych zamówień
  • Śledź status swoich zamówień
  • Dowiaduj się o najlepszych ofertach i promocjach w pierwszej kolejności
  • Otrzymuj wiadomości i zaproszenia na wydarzenia związane z modą
  • TopicLogin6
  Ładowanie