strona-glowna Ona Akcesoria Nakrycia głowy Czapki
You have selected:

Upfront czarny czapki

Upfront

Czapka Upfront
rabat
-10%
Cena 49,99 zł
Cena sugerowana   109,99 zł
zaoszczędź   60,00 zł
Rozmiar:
One Size
  Kolor: Czarny

  Brak w magazynie

  Przepraszamy. Niestety, wybraliście Państwo kolor i rozmiar którego nie ma obecnie.

  Ilość:
  Czapka marki Upfront z prążkowanej dzianiny. Flisowa podszewka. Materiał: 30% wełna, 70% akryl.

  Model: 4021 Freestyle UpFront knit hat, Col. Black
  Numer towaru: 049112_4
  Czas dostawy zamówienia wynosi 4-7 dni roboczych. Realizacja zamówienia w sklepie internetowym wynosi 1-3 dni kalendarzowe liczone od momentu złożenia zamówienia. Do tego czasu należy dodać czas dostawy, który jest podany powyżej.
  Wyjątek od powyższej reguły stanowią zamówienia zawierające towary zakwalifikowane jako "na zamówienie". Czas realizacji całego zamówienia może się wówczas wydłużyć. W związku z powyższym StylePit.pl zastrzega sobie prawo do wysyłki niepełnego zamówienia i późniejszego dosłania brakujących (oczekujących na dostawę) towarów lub też późniejszej wysyłki całości zamówienia.
  Sprzedaż towarów prowadzona jest do wyczerpania zapasów magazynowych. StylePit.pl wykorzystuje skomputeryzowany system zarządzania zasobami, dzięki czemu na stronie sklepu wyświetlany jest aktualny stan magazynu.
  StylePit.pl. zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji. StylePit.pl. zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty bez uprzedzenia.
  Naszym klientom przysługuje pełne prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Do zamówienia załączamy specjalną naklejkę zwrotną. Z przyjemnością prześlemy Tobie nowy egzemplarz, w takim samym lub innym rozmiarze/kolorze, lub zwrócimy pieniądze -wybór należy do Ciebie. Jeśli płatności dokonano kartą kredytową, ewentualna refundacja wpłynie automatycznie na Twoje konto. W przypadku innej formy płatności (np. płatność przy odbiorze, przelew bankowy) prosimy o podanie danych do przelewu (SWIFT code i IBAN).
  SmartGuy A/S posiada certyfikat e-commerce (handlu internetowego) przyznawany przez EU e-commerce organization. Certyfikat ten zaświadcza, że sklep internetowy operuje legalnie i zgodnie z zasadami etyki, a klient chroniony jest zarówno przed, w trakcie, jak i po dokonaniu zakupu.
  Darmowa dostawa zamówienia na kwotę powyżej 199,00 zł. Koszt dostawy zamówienia do 199,00 zł wynosi 25,00 zł.

  Wszystkie produkty dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Wszystkie nasze paczki podczas transportu do Państwa są ubezpieczone.
  Nie prać chemicznie. Nie prasować. Nie można suszyć mechanicznie. Nie stosować żadnych wybielaczy. Pranie ręczne w temperaturze maks. 40*C.
  Czapka Upfront

  CopyToBlogMesageHeader

  CopyToBlogMesage

  Zarejestruj się

  • Przeglądaj zestawienia rozmiarów i marek z wcześniejszych zamówień
  • Śledź status swoich zamówień
  • Dowiaduj się o najlepszych ofertach i promocjach w pierwszej kolejności
  • Otrzymuj wiadomości i zaproszenia na wydarzenia związane z modą
  • TopicLogin6
  Ładowanie