O stylepit.pl

Witamy w Stylepit, jednym z największych sklepów online poświęconych modzie, w którym znajdziesz starannie dobraną kolekcję odzieży dla całej rodziny. Naszą misją jest sprawić, by zakupy online przynosiły jak najwięcej satysfakcji całej rodzinie. Dlatego nasz dział zakupów tworzą ludzie z pasją, którzy z dbałością wybierają dostępne na stronie produkty. To wszystko po to, by uczynić zakupy inspirującymi i jeszcze prostszymi. Stwarzamy najlepsze okazje cenowe, zawsze idące w parze z wysokiej jakości obsługą klienta i bezproblemową dostawą. W Stylepit zawsze możesz oczekiwać nieco więcej. To, jak wierzymy, jest oznaką szacunku dla wszystkich, z którymi pracujemy i dla których wykonujemy swoją pracę.

Ponad 17 lat doświadczenia

Podczas zakupów w Stylepit otrzymujesz ponad 17 lat doświadczenia. Jesteśmy jednym z modowych gigantów sprzedaży internetowej od 2000 roku. Znamy naszych klientów i ich potrzeby, co pozwala nam na dostarczanie im jak najlepszych rozwiązań. Stylepit cały czas się rozwija i ciągle udoskonalamy doświadczenia klienta na każdym z etapów. Zmieniamy się tak, by spełniać oczekiwania naszych klientów. Stylepit przez sześć lat z rzędu zdobywał tytuł Gazeli Biznesu przyznawany przez Børsen, a pomiędzy innymi prestiżowymi nagrodami jest także zdobywcą duńskiej nagrody e-commerce i europejskiej nagrody e-commerce. Stylepit ma siedzibę główną w Kopenhadze, ale działa zarówno w Skandynawii, jak i innych krajach.

Skontaktuj się ze stylepit.pl

Wskazówka: Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania możesz znaleźć na stronie działu obsługi klienta. Zawsze też możesz do nas zadzwonić. Numer telefonu to: +48 (22) 116 83 03. Linia telefoniczna jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 12:00

Pytania dotyczące zwrotu

Przed zwrotem towaru odwiedź zakładkę Zwrot, gdzie można zarejestrować zwrot online i dowiedzieć się w jaki sposób odesłać towary. Wszelkie pytania możesz kierować pod adres obslugaklienta@stylepit.pl, pamiętając o podaniu numeru zamówienia.

Pytania ogólne, dotyczące produktów lub dostawy obslugaklienta@stylepit.pl

Adres

Stylepit

ul. Prosta 30

72-100 Łozienica

Tel. +48 (22) 116 83 03

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jakość

Jesteśmy solidną firmą przodującą w kreowaniu inteligentnych rozwiązań tak, by zawsze być o krok przed oczekiwaniami naszych klientów.

Szacunek

Cenimy relacje z naszymi klientami i partnerami, dlatego traktujemy innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

Pasja

Inspirację, którą czerpiemy z mody oraz energię, z którą angażujemy się w rozwijanie branży codziennie przekazujemy naszym klientom.

Wizja Stylepit:

Zapewnienie najlepszych doświadczeń podczas zakupów online dla całej rodziny i jednocześnie zysku umożliwiającego dalsze budowanie zrównoważonej i trwałej firmy.

Misja Stylepit:

Zapewnienie podczas zakupów inspirujących doświadczeń klientom Stylepit, zarówno indywidualnym, jak i całym rodzinom. Zapewnienie szybkiej dostawy, łatwych zwrotów i najwyższej jakości obsługi klienta. Stylepit wyprzedzając o krok oczekiwania klienta jest sklepem godnym polecenia jego rodzinie i przyjaciołom.