Krem na noc  Skin Best Night - 50 ml. - Pielęgnacja skóry
Krem na noc  Skin Best Night - 50 ml. - Pielęgnacja skóry

Biotherm Krem na noc Skin Best Night - 50 ml. - Pielęgnacja skóry

Rozmiar: 50 ml.
Dostawa: Czas dostawy 10-12 dni
Kolor: Pielęgnacja skóry
Należy wybrać rozmiar.
Przepraszamy, niestety towar w tym kolorze i rozmiarze nie jest obecnie dostępny.
Więcej informacji
Informacje o produkcie
Krem do twarzy na noc marki Biotherm Skin Best Night - 50 ml. Preparat doskonale likwiduje pierwsze oznaki starzenia się skóry. Jest to preparat zawierający w swym składzie czysty koncentrat z liści oliwnych, a także ekstrakt z oliwek. Jego zadanie to odnowić, naprawić, zregenerować i wzmocnić skórę. Regularne stosowanie tego preparatu pomoże ci skutecznie walczyć ze zmarszczkami. Zakosztuj innowacji, dzięki której znów poczujesz się młodo. Krem o regenerujących właściwościach drzewa oliwkowego. Wzmacnia skórę i reaktywuje jej system obronny. Rezultat: wypielęgnowana skóra, gotowa sprostać obciążeniom, jakie niesie ze sobą dzień.
Dodatkowe informacje
  • Krem do twarzy
  • Night Cream
Numer towaru 232628_520
Dostawa

Jeżeli złożysz zamówienie do godziny 13:00, kurier GLS dostarczy paczkę już następnego dnia roboczego. Wyjątkiem jest zamówienie opłacone przelewem bankowym, które zrealizujemy po zaksięgowaniu wpłaty.

Szybka dostawa.
Koszt dostawy wynosi 9 PLN. Przy zamówieniu powyżej 250 zł wysyłka gratis! W przypadku płatności przy odbiorze naliczana jest wyłącznie kwota 20 zł za usługę płatności przy odbiorze, niezależnie od wielkości zamówienia.

Pokaż więcej

Jeżeli złożysz zamówienie do godziny 13:00, kurier GLS dostarczy paczkę już następnego dnia roboczego. Wyjątkiem jest zamówienie opłacone przelewem bankowym, które zrealizujemy po zaksięgowaniu wpłaty.

Wyjątek od powyższej reguły stanowią zamówienia zawierające towary zakwalifikowane jako "na zamówienie". Czas realizacji całego zamówienia może się wówczas wydłużyć. W związku z powyższym stylepit.pl zastrzega sobie prawo do wysyłki niepełnego zamówienia i późniejszego dosłania brakujących (oczekujących na dostawę) towarów lub też późniejszej wysyłki całości zamówienia.

Sprzedaż towarów prowadzona jest do wyczerpania zapasów magazynowych. stylepit.pl wykorzystuje skomputeryzowany system zarządzania zasobami, dzięki czemu na stronie sklepu wyświetlany jest aktualny stan magazynu.

stylepit.pl. zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji. Stylepit.pl. zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty bez uprzedzenia.

Wszystkie produkty dostarczamy za pośrednictwem GLS. Wszystkie nasze paczki podczas transportu do Państwa są ubezpieczone.

Obsługa klienta

tel. +48 (22) 116 83 03

obslugaklienta@stylepit.pl