Bokserki (3 szt.) Calvin Klein

-50%
98,61 zł
197,21 zł
Kolor: Mieszane kolory
Dostawa: Czas dostawy 10-12 dni
Należy wybrać rozmiar.
Przepraszamy, niestety towar w tym kolorze i rozmiarze nie jest obecnie dostępny.
Więcej informacji
-50%
98,61 zł
197,21 zł
Informacje o produkcie
Bokserki (3 szt.) Calvin Klein

95% bawełna

5% elastan


Model: 0000U2664GVBO 3P LOW RISE TRUNK, V

Numer towaru 323635_100
  • 3-pack
  • Bielizna
  • Obcisłe bokserki
  • Krótkie nogawki
    • 95% bawełna
    • 5% elastan
Nie prać chemicznie. Nie prasować. Suszenie w suszarce automatycznej, w temperaturze maks. 40*C. Nie stosować żadnych wybielaczy. Pranie delikatne w temperaturze maks. 30*C.
Czas dostawy Jeżeli złożysz zamówienie do godziny 13:00, kurier GLS dostarczy paczkę już następnego dnia roboczego. Wyjątkiem jest zamówienie opłacone przelewem bankowym, które zrealizujemy po zaksięgowaniu wpłaty.
Jeżeli złożysz zamówienie do godziny 13:00, kurier GLS dostarczy paczkę już następnego dnia roboczego. Wyjątkiem jest zamówienie opłacone przelewem bankowym, które zrealizujemy po zaksięgowaniu wpłaty.
Wyjątek od powyższej reguły stanowią zamówienia zawierające towary zakwalifikowane jako "na zamówienie". Czas realizacji całego zamówienia może się wówczas wydłużyć. W związku z powyższym stylepit.pl zastrzega sobie prawo do wysyłki niepełnego zamówienia i późniejszego dosłania brakujących (oczekujących na dostawę) towarów lub też późniejszej wysyłki całości zamówienia.
Sprzedaż towarów prowadzona jest do wyczerpania zapasów magazynowych. stylepit.pl wykorzystuje skomputeryzowany system zarządzania zasobami, dzięki czemu na stronie sklepu wyświetlany jest aktualny stan magazynu.
stylepit.pl. zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji. Stylepit.pl. zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty bez uprzedzenia.
Szybka dostawa. Koszt dostawy wynosi 12 PLN. Przy zamówieniu powyżej 250 zł wysyłka gratis! W przypadku płatności przy odbiorze naliczana jest wyłącznie kwota 20 zł za usługę płatności przy odbiorze, niezależnie od wielkości zamówienia.
Wszystkie produkty dostarczamy za pośrednictwem GLS. Wszystkie nasze paczki podczas transportu do Państwa są ubezpieczone.
Zasady zwrotu towaru Towar zawsze może być zwrócony lub wymieniony w ciągu 14 dni
Naszym klientom przysługuje pełne prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Z przyjemnością prześlemy Tobie nowy egzemplarz, w takim samym lub innym rozmiarze/kolorze (w miarę dostępności towaru), lub zwrócimy pieniądze - wybór należy do Ciebie. Jeśli płatności dokonano kartą kredytową, kwota zwrotu wpłynie automatycznie na Twoje konto. W przypadku płatności przelewem bankowym prosimy o podanie danych do przelewu - SWIFT i IBAN. SWIFT jest to bankowy kod pozwalający na identyfikację instytucji bankowej przy krajowych i międzynarodowych przelewach pieniędzy. Można go uzyskać na stronie internetowej banku lub telefonicznie.