Komplet pościeli 70 x 100 cm - Różowy
Komplet pościeli 70 x 100 cm - Różowy
Komplet pościeli 70 x 100 cm - Różowy

Design Letters Komplet pościeli 70 x 100 cm - Różowy

229,00 zł
Rozmiar: 70x100 cm
Koszt dostawy: Czas dostawy 10-12 dni
Kolor: Różowy
Należy wybrać rozmiar.
Przepraszamy, niestety towar w tym kolorze i rozmiarze nie jest obecnie dostępny.
Więcej informacji
229,00 zł
Informacje o produkcie
Komplet pościeli Design Letters

Komplet dziecięcej bielizny pościelowej wykonany z miękkiej, przyjemnej w dotyk tkaniny. Zdobiony literami stworzonymi przez znanego Arne Jacobsen w 1937 roku. Dostępny w różnych kolorach. Kołdra100x70 cm. Poduszka: 40x45 cm.

Model: 20202600 baby bedlinen 100x70

Dodatkowe informacje
 • Typ produktu: Prezenty z okazji narodzin
 • Bed Linen & Bed Accessories: Pościel
 • Bed linen details: With one pillow case
Wymiary
 • Wysokość 100 cm
 • Szerokość 70 cm
Skład
 • 100% bawełna organiczna
Numer towaru 332629_051
Instrukcja prania
Nie prać chemicznie Prasować w wysokiej temperaturze Suszenie w suszarce automatycznej, w temperaturze maks. 60°C. Nie stosować wybielaczy Prać w temperaturze do 60°C.
 • Nie prać chemicznie
 • Prasować w wysokiej temperaturze
 • Suszenie w suszarce automatycznej, w temperaturze maks. 60°C.
 • Nie stosować wybielaczy
 • Prać w temperaturze do 60°C.
Koszt dostawy

Jeżeli złożysz zamówienie do godziny 13:00, kurier GLS dostarczy paczkę już następnego dnia roboczego. Wyjątkiem jest zamówienie opłacone przelewem bankowym, które zrealizujemy po zaksięgowaniu wpłaty.

Szybka dostawa.
Koszt dostawy wynosi 9 PLN. Przy zamówieniu powyżej 250 zł wysyłka gratis! W przypadku płatności przy odbiorze naliczana jest wyłącznie kwota 20 zł za usługę płatności przy odbiorze, niezależnie od wielkości zamówienia. Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla użytkowników wybierających dostawę za pośrednictwem kuriera.

Pokaż więcej

Jeżeli złożysz zamówienie do godziny 13:00, kurier GLS dostarczy paczkę już następnego dnia roboczego. Wyjątkiem jest zamówienie opłacone przelewem bankowym, które zrealizujemy po zaksięgowaniu wpłaty.

Wyjątek od powyższej reguły stanowią zamówienia zawierające towary zakwalifikowane jako "na zamówienie". Czas realizacji całego zamówienia może się wówczas wydłużyć. W związku z powyższym stylepit.pl zastrzega sobie prawo do wysyłki niepełnego zamówienia i późniejszego dosłania brakujących (oczekujących na dostawę) towarów lub też późniejszej wysyłki całości zamówienia.

Sprzedaż towarów prowadzona jest do wyczerpania zapasów magazynowych. stylepit.pl wykorzystuje skomputeryzowany system zarządzania zasobami, dzięki czemu na stronie sklepu wyświetlany jest aktualny stan magazynu.

stylepit.pl. zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji. Stylepit.pl. zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty bez uprzedzenia.

Wszystkie produkty dostarczamy za pośrednictwem GLS. Wszystkie nasze paczki podczas transportu do Państwa są ubezpieczone.

Obsługa klienta

tel. +48 (22) 116 83 03

obslugaklienta@stylepit.pl