Peeling do dłoni Herome one minute manicure - Paznokcie
Peeling do dłoni Herome one minute manicure - Paznokcie

HERÔME Peeling do dłoni Herome one minute manicure - Paznokcie

80,62 zł
Rozmiar: 120 ml
Koszt dostawy: Czas dostawy 10-12 dni
Kolor: Paznokcie
Należy wybrać rozmiar.
Przepraszamy, niestety towar w tym kolorze i rozmiarze nie jest obecnie dostępny.
Więcej informacji
80,62 zł
Informacje o produkcie
Ten szybko działający peeling do dłoni uczyni Twoją skórę jedwabiście miękką, paznokcie błyszczącymi a skórki wokół nich elastycznymi i delikatnymi. Herome One Minute Manicure to naturalny peeling oparty na morskiej woli, nawilżających olejkach (migdałowym i jojoba) oraz olejkach esencjonalnych. Produkt jest bogaty w witaminy A,C i E. złuszcza martwy naskórek aktywując produkcje nowego i stymuluje przepęyw krwi w skórze dłoni poprawiając jej procesy odnowy. Kod: H56
Dodatkowe informacje
  • TYPE: Pielęgnacja skóry
  • Rodzaje pielęgnacji skóry: Krem do rąk
  • Hand care: Hand scrub
Numer towaru 126896_565
Koszt dostawy

Jeżeli złożysz zamówienie do godziny 13:00, kurier GLS dostarczy paczkę już następnego dnia roboczego. Wyjątkiem jest zamówienie opłacone przelewem bankowym, które zrealizujemy po zaksięgowaniu wpłaty.

Szybka dostawa.
Koszt dostawy wynosi 9 PLN. Przy zamówieniu powyżej 250 zł wysyłka gratis! W przypadku płatności przy odbiorze naliczana jest wyłącznie kwota 20 zł za usługę płatności przy odbiorze, niezależnie od wielkości zamówienia.

Pokaż więcej

Jeżeli złożysz zamówienie do godziny 13:00, kurier GLS dostarczy paczkę już następnego dnia roboczego. Wyjątkiem jest zamówienie opłacone przelewem bankowym, które zrealizujemy po zaksięgowaniu wpłaty.

Wyjątek od powyższej reguły stanowią zamówienia zawierające towary zakwalifikowane jako "na zamówienie". Czas realizacji całego zamówienia może się wówczas wydłużyć. W związku z powyższym stylepit.pl zastrzega sobie prawo do wysyłki niepełnego zamówienia i późniejszego dosłania brakujących (oczekujących na dostawę) towarów lub też późniejszej wysyłki całości zamówienia.

Sprzedaż towarów prowadzona jest do wyczerpania zapasów magazynowych. stylepit.pl wykorzystuje skomputeryzowany system zarządzania zasobami, dzięki czemu na stronie sklepu wyświetlany jest aktualny stan magazynu.

stylepit.pl. zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji. Stylepit.pl. zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty bez uprzedzenia.

Wszystkie produkty dostarczamy za pośrednictwem GLS. Wszystkie nasze paczki podczas transportu do Państwa są ubezpieczone.

Obsługa klienta

tel. +48 (22) 116 83 03

obslugaklienta@stylepit.pl