Lakier do paznokci Herome nail perfect anti aging - 10 ml. - Paznokcie
Lakier do paznokci Herome nail perfect anti aging - 10 ml. - Paznokcie

HERÔME Lakier do paznokci Herome nail perfect anti aging - 10 ml. - Paznokcie

65,55 zł
Rozmiar: 10 ml
Dostawa: Czas dostawy 10-12 dni
Kolor: Paznokcie
Należy wybrać rozmiar.
Przepraszamy, niestety towar w tym kolorze i rozmiarze nie jest obecnie dostępny.
Więcej informacji
65,55 zł
Informacje o produkcie
Herome Nail Perfect Anti Aging to lakier, który zapobiega starzeniu się paznokci. Preparat który powoduje, iż płytka paznokcia jest błyszcząca, nie nosi oznak zniszczenia. Lakier ten chroni płytkę paznokcia i ją odżywia. Wyrównuje nierówności płytki i przebarwienia. Dzięki swoim składnikom: witaminom A, C i E zapobiega rozdwajaniu się paznokci. Do każdego opakowania dołączamy sposób użycia w języku polskim. Potwierdzona skuteczność działania. Powody dla których warto kupić Herôme Najlepszy produkt na rynku Produkt jest nowy i oryginalnie zapakowany Dołączona polska instrukcja Herôme to Nr 1 na rynku kosmetyków przeznaczonych do kuracji paznokci. Dzięki innowacyjności produktów firma zdobyła uznanie i sławę na światowym rynku kosmetycznym.
Dodatkowe informacje
  • Właściwości paznokci: Pielęgnacja paznokci
Numer towaru 195749_565
Dostawa

Jeżeli złożysz zamówienie do godziny 13:00, kurier GLS dostarczy paczkę już następnego dnia roboczego. Wyjątkiem jest zamówienie opłacone przelewem bankowym, które zrealizujemy po zaksięgowaniu wpłaty.

Szybka dostawa.
Koszt dostawy wynosi 9 PLN. Przy zamówieniu powyżej 250 zł wysyłka gratis! W przypadku płatności przy odbiorze naliczana jest wyłącznie kwota 20 zł za usługę płatności przy odbiorze, niezależnie od wielkości zamówienia.

Pokaż więcej

Jeżeli złożysz zamówienie do godziny 13:00, kurier GLS dostarczy paczkę już następnego dnia roboczego. Wyjątkiem jest zamówienie opłacone przelewem bankowym, które zrealizujemy po zaksięgowaniu wpłaty.

Wyjątek od powyższej reguły stanowią zamówienia zawierające towary zakwalifikowane jako "na zamówienie". Czas realizacji całego zamówienia może się wówczas wydłużyć. W związku z powyższym stylepit.pl zastrzega sobie prawo do wysyłki niepełnego zamówienia i późniejszego dosłania brakujących (oczekujących na dostawę) towarów lub też późniejszej wysyłki całości zamówienia.

Sprzedaż towarów prowadzona jest do wyczerpania zapasów magazynowych. stylepit.pl wykorzystuje skomputeryzowany system zarządzania zasobami, dzięki czemu na stronie sklepu wyświetlany jest aktualny stan magazynu.

stylepit.pl. zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji. Stylepit.pl. zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty bez uprzedzenia.

Wszystkie produkty dostarczamy za pośrednictwem GLS. Wszystkie nasze paczki podczas transportu do Państwa są ubezpieczone.

Obsługa klienta

tel. +48 (22) 116 83 03

obslugaklienta@stylepit.pl