Stylepit

Boss Black na stylepit.pl. Znajdź najnowsze produkty Boss Black na naszej stronie. Nowości wyświetlane są zawsze na początku. Jeśli szukasz konkretnego produktu Boss Black, możesz użyć filtra w lewej części strony. Jeśli chcesz zobaczyć przecenioną ofertę Boss Black, zajrzyj do działu "Wyprzedaż".

Hugo by Hugo Boss

Hugo by Hugo Boss na stylepit.pl. Znajdź najnowsze produkty Hugo by Hugo Boss na naszej stronie. Nowości wyświetlane są zawsze na początku. Jeśli szukasz konkretnego produktu Hugo by Hugo Boss, możesz użyć filtra w lewej części strony. Jeśli chcesz zobaczyć przecenioną ofertę Hugo by Hugo Boss, zajrzyj do działu "Wyprzedaż".

Hugo Boss

Założycielem firmy jest Hugo Ferdinand Boss. Jednym z jego pierwszych zleceń było złożone przez partię nazistowską zamówienie na brunatne koszule. W 1938 roku firma produkowała już mundury wojskowe, między innymi dla SS i Wermachtu. Dzisiaj oceniane są przez historyków, jako wygodne i bardzo gustowne. HUGO BOSS jest czołowym liderem na światowym rynku odzieżowym klasy premium, obecnym w ponad 100 krajach. Nazwa marki jest wyraźnym synonimem znakomitego designu oraz wysokiej jakości produktu. Hugo BOSS posiada w sumie 4 różne linie kolekcji: BOSS Black, BOSS Selection, BOSS Orange oraz BOSS Green, która prezentuje najwyższej jakości odzież sportową do gry w golfa i nie tylko. Odrębnym, ale wpisującym się w całość koncepcji jest awangardowy, skierowany przede wszystkim do przedstawicieli wolnych zawodów Brand HUGO, na którego czele od niedawna stoi nowy dyrektor artystyczny Eyan Allen. Każda z linii jest adresowana do innej grupy klientów pod względem stylu oraz wieku, jednak niezmiennie prezentuje tak samo wysoki poziom wykonania i jakości materiałów. Perfumy Hugo Boss Fragrance są lubiane ze względu na swoje bogate, ciekawe kompozycje zapachowe i dodatkowo - dostępne ceny.

Boss Green

Boss Green pokazuje biaans między współczesną sportową modą a modą golf. Boss Green gwarantuje współczesny wygląd dla amatorów golfa i dla tych, którzy lubą spokojny sposób życia poza granicami pola. Pro Line jest unikakalną kolekcją Boss Green, w którą ubierają się wiele fachowych graczy w golf, w tej liczbie Szwed Henrik Stenson. Jeśli szukasz konkretnego produktu Boss Green, możesz użyć filtra w lewej części strony. Jeśli chcesz zobaczyć przecenioną ofertę Boss Green, zajrzyj do działu "Wyprzedaż".

Boss Orange

Boss Orange - odzież dla odpoczynku. Przeznaczona dla mężczyzn, którzy wolą wyglądać stylowo, sportowo i oszałamiająco. Boss Orange wyraźnie jednoczy kontrastowe kolory i wzory. Boss Orange dla tych, kto lubi eksperymentować. Jeśli szukasz konkretnego produktu Boss Orange, możesz użyć filtra w lewej części strony. Jeśli chcesz zobaczyć przecenioną ofertę Boss Orange, zajrzyj do działu "Wyprzedaż".