Of Denmark majtki - nude
Of Denmark majtki - nude
-25%

JBS Of Denmark majtki - nude

79,00 zł
59,25 zł
Rozmiar:
Koszt dostawy: Czas dostawy 10-12 dni
Kolor: nude
Należy wybrać rozmiar.
Przepraszamy, niestety towar w tym kolorze i rozmiarze nie jest obecnie dostępny.
Więcej informacji
79,00 zł
59,25 zł
Informacje o produkcie
JBS majtki

Miękkie i elastyczne majtki wykonane są w 88%z poliestru z recyklingu. Plastikowa butelka rozpada się w środowisku naturalnym ponad 1000 lat. Dlatego, z myślą o przyrodzie, używamy plastikowych butelek z recyklingu do produkcji naszych ubrań. Plastikowe butelki są przetwarzane w płynną masę, która kończy się jako nić poliestrowa.

Model: 8-1240-45 JBS of DK hipster rec polyeste

Dodatkowe informacje
  • Sustainability: Produkt jest wytwarzany z wykorzystaniem środków odnawialnych w sposób nienaruszający równowagi ekologicznej
  • Kategoria: Bielizna
  • Rodzaje bielizny: Majtki hipster
Skład
  • 88% recyklowany poliester, 12% elastan
Numer towaru 355608_2223
Instrukcja prania
Nie prać chemicznie Nie prasować Nie suszyć mechanicznie Nie stosować wybielaczy Maks. temperatura prania 40°C
  • Nie prać chemicznie
  • Nie prasować
  • Nie suszyć mechanicznie
  • Nie stosować wybielaczy
  • Maks. temperatura prania 40°C
Koszt dostawy

Jeżeli złożysz zamówienie do godziny 13:00, kurier GLS dostarczy paczkę już następnego dnia roboczego. Wyjątkiem jest zamówienie opłacone przelewem bankowym, które zrealizujemy po zaksięgowaniu wpłaty.

Szybka dostawa.
Koszt dostawy wynosi 9 PLN. Przy zamówieniu powyżej 250 zł wysyłka gratis! W przypadku płatności przy odbiorze naliczana jest wyłącznie kwota 20 zł za usługę płatności przy odbiorze, niezależnie od wielkości zamówienia. Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla użytkowników wybierających dostawę za pośrednictwem kuriera.

Pokaż więcej

Jeżeli złożysz zamówienie do godziny 13:00, kurier GLS dostarczy paczkę już następnego dnia roboczego. Wyjątkiem jest zamówienie opłacone przelewem bankowym, które zrealizujemy po zaksięgowaniu wpłaty.

Wyjątek od powyższej reguły stanowią zamówienia zawierające towary zakwalifikowane jako "na zamówienie". Czas realizacji całego zamówienia może się wówczas wydłużyć. W związku z powyższym stylepit.pl zastrzega sobie prawo do wysyłki niepełnego zamówienia i późniejszego dosłania brakujących (oczekujących na dostawę) towarów lub też późniejszej wysyłki całości zamówienia.

Sprzedaż towarów prowadzona jest do wyczerpania zapasów magazynowych. stylepit.pl wykorzystuje skomputeryzowany system zarządzania zasobami, dzięki czemu na stronie sklepu wyświetlany jest aktualny stan magazynu.

stylepit.pl. zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji. Stylepit.pl. zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty bez uprzedzenia.

Wszystkie produkty dostarczamy za pośrednictwem GLS. Wszystkie nasze paczki podczas transportu do Państwa są ubezpieczone.

Obsługa klienta

tel. +48 (22) 116 83 03

obslugaklienta@stylepit.pl