Woda toaletowa  Versense 30 ml - Serie zapachowe
Woda toaletowa  Versense 30 ml - Serie zapachowe

Versace Woda toaletowa Versense 30 ml - Serie zapachowe

233,05 zł
Rozmiar:
Dostawa: Czas dostawy 10-12 dni
Kolor: Serie zapachowe
Należy wybrać rozmiar.
Przepraszamy, niestety towar w tym kolorze i rozmiarze nie jest obecnie dostępny.
Więcej informacji
233,05 zł
Informacje o produkcie
Versense – uczta dla zmysłów, idealne połączenie świeżości i zmysłowości.
Zapach tchnie wolnością otwartej przestrzeni, energią i równowagą.
Połączenie bergamotki i zielonej mandarynki dodaje zapachowi młodzieńczej zadziorności.
Wibrujące serce jest tworzone przez czysty zapach kwiatów: delikatny liliowiec łączy się z kardamonem, podkreślającym intensywność jaśminu.
W nutach bazy cedr i drzewo sandałowe mieszają się z drzewem oliwkowym i lekkim aromatem piżma.

Kod: 1920303004.
Dodatkowe informacje
  • TYPE: Zapachy
  • Perfume: Woda toaletowa
Numer towaru 140753_86
Dostawa

Jeżeli złożysz zamówienie do godziny 13:00, kurier GLS dostarczy paczkę już następnego dnia roboczego. Wyjątkiem jest zamówienie opłacone przelewem bankowym, które zrealizujemy po zaksięgowaniu wpłaty.

Szybka dostawa.
Koszt dostawy wynosi 9 PLN. Przy zamówieniu powyżej 250 zł wysyłka gratis! W przypadku płatności przy odbiorze naliczana jest wyłącznie kwota 20 zł za usługę płatności przy odbiorze, niezależnie od wielkości zamówienia.

Pokaż więcej

Jeżeli złożysz zamówienie do godziny 13:00, kurier GLS dostarczy paczkę już następnego dnia roboczego. Wyjątkiem jest zamówienie opłacone przelewem bankowym, które zrealizujemy po zaksięgowaniu wpłaty.

Wyjątek od powyższej reguły stanowią zamówienia zawierające towary zakwalifikowane jako "na zamówienie". Czas realizacji całego zamówienia może się wówczas wydłużyć. W związku z powyższym stylepit.pl zastrzega sobie prawo do wysyłki niepełnego zamówienia i późniejszego dosłania brakujących (oczekujących na dostawę) towarów lub też późniejszej wysyłki całości zamówienia.

Sprzedaż towarów prowadzona jest do wyczerpania zapasów magazynowych. stylepit.pl wykorzystuje skomputeryzowany system zarządzania zasobami, dzięki czemu na stronie sklepu wyświetlany jest aktualny stan magazynu.

stylepit.pl. zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji. Stylepit.pl. zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty bez uprzedzenia.

Wszystkie produkty dostarczamy za pośrednictwem GLS. Wszystkie nasze paczki podczas transportu do Państwa są ubezpieczone.

Obsługa klienta

tel. +48 (22) 116 83 03

obslugaklienta@stylepit.pl